E+M

E+M, Elektromekanik Sistem Mühendisliği konusunda uzmanlaşmış, yıllarca bu alanda hizmet vermiş, Genel Müdürümüz Akın AYDIN tarafından 2001 yılında Ankara’da Raylı Sistemler ve Özel Endüstriyel Tesisler alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Birçok hedefinin dışında E+M’nin amaçlarından bir tanesi de, özellikle Raylı Sistemler alanında tamamen yurt dışına bağımlı olan Mühendislik, Tasarım, Malzeme İmalatı ve Ekipman hususlarında, Yerli Üretimi teşvik etmektir.

E+M, kendi uzman kadrosu ile tamamen yerli olmak üzere her türlü çalışmayı yapacak kapasiteye kısa sürede erişmiştir. Gerek Ana Hat (Konvansiyonel / Hızlı Tren), gerekse şehir içi Toplu Taşım Sistemlerinde (Metro / HRS / Tramvay) tüm Mühendislik ve Tasarım işlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Malzeme imalatında ise imalatçı yerli firmalarımıza ihtiyaç duydukları tüm destekleri vererek, Türkiye’de imalatın yapılmasına büyük katkı sağlamış, sağlamaya da devam etmektedir. Sektörün ihtiyaç duyduğu malzemelerin (Sinyal Anklaşman Sistemi hariç) tümü yurt içinde imal edilmektedir. Sinyalizasyon konusunda da çalışmalar başlamış olup , bu alanda yerli katkının artması için E+M her türlü desteği vermektedir.

Gerçekleştirdiği projelerde kalite ve güveni temel prensip edinen E+M, faaliyet alanlarından elde ettiği başarılarla vizyonunu daha da genişletmekte, Türkiye’de ve dünyada alanında köklü firmalarla birlikte, her geçen gün daha büyük başarılara imza atmaktadır.

Raylı Sistemlerdeki elektromekanik projelere ilave olarak şirketimiz 2007 yılı itibari ile Ray projelerine de girerek başarılı projelere imza atmıştır.  Geçen zaman zarfında özellikle Raylı Sistemlerde Türkiye’nin öncü firmalarından biri haline gelmiş ve tamamladığı birçok proje ile gücünü kanıtlamıştır.

Firmamız, bünyesinde sahip olduğu sektördeki tecrübeli uzman mühendis ve teknik ekibiyle, gelişen teknoloji ve geliştirilen geniş makine parkıyla, gerek yurt içi gerekse yurt dışı projelerde hizmet verme anlayışıyla kaliteyi ön planda tutmaktadır.

Yer aldığımız projelerde, proje tasarımından imalata ve daha sonra işletmeye kadar olan tüm çalışmaların arkasında olmamız da firmamıza sağlanan güveni her geçen gün arttırmaktadır.

Kendini sürekli yenilemeyi ve geliştirmeyi ön koşul olarak alan şirketimiz, sektörde edindiği deneyimlerin bilincinde olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

“E+M’nin amacı, Elektromekanik Sistemler alanında en kaliteli hizmeti en uygun maliyet ile sunmaktır.”